+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ERZURUM' DAN HİÇ BİR BAYİ BURAYA BAKMIYOR MU?

Exclamation ERZURUM' DAN HİÇ BİR BAYİ BURAYA BAKMIYOR MU?

forumda erzurumdan hiç bir bayi yada üye yok mu.erzurumdaki brc bayileri hakkında bilgi almak istiyorum.fiyat-işçilik ve en önemlisi müşteri ile alakadar olma konusunda hangisi daha iyi acaba.

Cevap: Erzurumdan HİÇ Bİr Bayİ Buraya Bakmiyor Mu???

http://www.brcnerede.com Sn canbaba bu adresde bayi listesi var

bayi listesinden haberim var sayın oguzhann.teşekkür ederim.ancak ben foruma katılan yok mu diye öğrenmek istedim.neden bütün bayiler bu forumu takip etmiyorki.madem sürekli teknoloji gerektiren bir işle uğraşıyorlar,günde 1 saatte bu foruma ayırıp müşterilerle ilgilenebilirler.nasıl bazı illerdeki bayiler foruma ilgi gösterip takip ediyorlarsa onlarında takip etmes, gerekmez mi?

haklısınız sayın mocan;
    sanırım sizin dediğiniz gibi. ama bu işe 2a nın bi çözüm bulması lazım.mesela bayilerin foruma katılmalarını zorunlu tutabilirler.

Cevap: ERZURUM' DAN HİÇ BİR BAYİ BURAYA BAKMIYOR MU?

Sayın canbaba biz 2a'nın erzurum bayisi olarak uyumuyoruz fakat;Laftan çok iş taraftarıyız.Bizim için önmeli olan müşteri menmuniyeti.Biz sürekli site içindeyiz fakat haklısınız pek mail'lere cevap yazamıyoruz.Daha çok işin teknik yönü iel ilgileniyoruz.Fakat bundan sonra dadasotogaz olarak maillerle daha çok ilgileneğimize emin olabilirsiniz.Soru ve Sorunlarınızı bekliyoruz...
    Tlf:04422427839 Gsm:05366082455

Arkadaşlarımızdan biri Erzurum esnafı uyuyormu diye yazmış.Hayır uyumuyor.Haklısınız biraz internetten uzak gibi görünüyoruz.Fakat hergün en az birkez bu siteye girip sizlerin düşüncelerini alıp elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz.Tek fark Kişi bilgimizi tam olarak vermiyorduk.Fakat bundan sonra dahada çok ilgileneceğimize emin olabilirsiniz.İlginiz için teşekkürler ... BRC Erzurum bayisi DADAS OTOGAZ

hayati beye geçte olsa buraya bişeyler yazdıkları için teşekkür ediyorum.sanırım amacıma biraz olsun ulaştım,ancak daha faal bir yaklaşım bekliyorum.
    selamlar sayın mocan ve sayın hayati

kardeş mailini okudum hiç bir bilgim yok taktırdında yetkili baiilere taktır

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler