+ Konu Cevaplama Paneli
Sayfa 1 Toplam 9 Sayfadan
1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: CHEVROLET araçlarda LPG

Merhaba arkadaslar! 2004 model chevrolet kalos 1.4 se sedan aracima BRC sequent-24 taktirmayi dusunuyorum. daha once ayni tip bir araca lpg taktiran varsa bilgi alisverisi yapmak istiyorum. Sarfiyat eskiden nasildi, nasil degisti? performansta degisme var mi? sonuc itibariyle tavsiye eder misiniz? bu degisiklige deger mi?
    Ayrica Izmirde GERCEKTEN guvenilir yetkili bir montajci taniyor musunuz? (Bazi montajcilar hakkinda bazi sitelerde olumsuz kanaatler de dile getirildi nitekim!..)
    Iyi gunler...

Italyan MTM SRL firmasinin BRC markali urunu tum otomotiv firmalari tarafindan onayli bir urundur.
    Ayni sekilde CHEVROLET icin OEM ureticidir. Sifir araclara SEQUENT LPG donusum kitleri monte edilmektedir. Ayni urunler uretici firma talimatlari dogrultusunda montajlari tarafimizca garantili olarak yapilmaktadir.

Italyan MTM SRL firmasinin BRC markali urunu tum otomotiv firmalari tarafindan onayli bir urundur.
    Ayni sekilde CHEVROLET icin OEM ureticidir. Sifir araclara SEQUENT LPG donusum kitleri monte edilmektedir. Ayni urunler uretici firma talimatlari dogrultusunda montajlari tarafimizca garantili olarak yapilmaktadir.

Iyi aksamlar Kadir Bey,

Verdiginiz ayrintili bilgiler ve ilginiz icin tekrar tesekkurler. Yukarida bahsettiginiz Chevroletnin talimatlari dogrultusunda yapilacak montaji Izmirdeki tum bayileriniz yapabilirler mi? Yoksa sadece Istanbulda siz mi gerceklestiriyorsunuz bu donusumu? Uretici firmanin talimatlarina gore yapilacak montaj benim icin onemli dogrusu.

Kolayliklar dilerim.
    Suheyl

Tekrar merhaba!
    Gecen hafta aracima 5000 bakimi yapildi. Yag, yag filtresi ve bujiler degistirildi. Yakit ve hava filtreleriyle diger aksam kontrol edildi; degistirilmesine gerek olmadigi icin birakildi. Arabama BRC montaji ile birlikte yeniden yag, buji vs. degisimi yapilmasina gerek olacak mi? Yani benzinli motor icin kullanilan yag ve buji vs. LPGli sistemde de aynen kullanilabilecek mi? Yoksa yeniden degistirilmeleri mi gerekecek?

Iyi gunler
    Suheyl

Yag ve yag filttresi degisimi gerek yok ama buji ve buji kablolari kontrol edilmeli asinmis ise degismeli .
    Hava filtresi mutlaka degismeli .Zaten pahali bir sey degildir. Direkt ayarlar ve yakitini etkiler.

Alinti:

Tekrar merhaba!
    Gecen hafta aracima 5000 bakimi yapildi. Yag, yag filtresi ve bujiler degistirildi. Yakit ve hava filtreleriyle diger aksam kontrol edildi; degistirilmesine gerek olmadigi icin birakildi. Arabama BRC montaji ile birlikte yeniden yag, buji vs. degisimi yapilmasina gerek olacak mi? Yani benzinli motor icin kullanilan yag ve buji vs. LPGli sistemde de aynen kullanilabilecek mi? Yoksa yeniden degistirilmeleri mi gerekecek?

Iyi gunler
    Suheyl

Tesekkurler Genci Bey. Kolay gelsin.

Izmir yetkili servislerimiz montaji bu talimatlar dogrultusunda yapacaktir. Hangi servisi tercih ediyorsaniz haberimiz olsun.
    Urunlerimize gosterdiginiz ilgi ve guvene tesekkur ederiz.
    iyi gunler.

Selamlar Kadir Bey,

Bugun Izmir Gayem Otogazdan Omer Beyle gorustum. Yarin BRC sequent-24 montaji icin randevu aldim. Zaten kendi ozel araci da Chevrolet Kalosmus. Kendisine BRCnin Chevrolet icin OEM uretici oldugunu soylediginizden de bahsettim. Problem olmayacagini soyledi. Ben de size kararimi bildireyim istedim.
    Calismalarinizda kolayliklar dilerim.

Suheyl

Aracima BRC Sequent 24 montaji yapildi. Izmir Gayem Otogaza tesekkurlerimi sunmak istiyorum. Omer Bey ve ekibi titiz bir calisma ile montaji gerceklestirdiler. Delik acarken tozlar ve parcaciklar kacmasin diye manifoldun sokulerek islemin gerceklesmesinin daha temiz ve guvenli olacagini belirttiler. Bu yuzden aracim 24 saat atolyede kaldi. Ama benim icin "temiz is" daha onemliydi. Aceleye gerek yok. Hafta sonu uzun yol yaptim. Aracin benzin-gaz gecislerinde hicbir sey hissetmiyorsunuz ve performansinda ciddi bir fark yok. Aracim sehirici-s.arasi karisik km.de 0.26 YTL yakiyordu. Izmirde LPG litre fiyati 1.19 iken depoyu doldurdum. Benzin dahil km.de ortalama 0.10 YTL. yaktim (s.arasi).
    BRC yetkililerine ve Gayem Otogaza tekrar tesekkurler...
    Kalite kendisini satar.

Gule gule kullanin. Ekonomik yakitin keyfini cikartin.
    Sorunsuz , kazasiz, belasiz kullanimlar dileriz.
    Urunlerimize gosterdiginiz ilgi ve guvene ayrica tesekkur ederiz.

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler