+ Konu Cevaplama Paneli
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Servis ve Fiyat Konusunda Yardim

Sn.Kadir Bey bugun servisle gorustum fakat sizin bahsettiginiz fiyat degildi kampanyamiz var demistiniz ama 1600 gibi rakam soylendi. Pesin ancak 1.550 ytl olur dendi.
    Sizin formlarda yazmis oldugunuz kampanya 1.500 ytl nerede gecerli acaba. Adres tel belirtirseniz bi gorusmek istiyorum
    ayrica odeme kosullari hakkinda biraz daha yardimci olursaniz mesela ne kadar pesin odenmesi gerekiyo kalana kac taksit imkan taniyorsunuz veya tamami pesin olursa ekstradan bi indirim olurmu
    Ben gungorende oturuyorum bizim orda kardesler otogaz var BRC servisi oraya da guvenebilirmiyiz fiyat konusunda sorun yasarmiyim, ayar konusunda sikinti olurmu yoksa size mi gelsek bi yardimci olursaniz
    Saygilar Sunar indirimleriniz beklerim. (Formda epey yazi yazdim en az bi % 5 ekstra indirim kazanmis olmam lazim)

Kardesler Otogaz bizim bayimiz degil. Dolayisiyla bir garantimiz olamaz.
    Siz hangi servisimizle gorustunuz. Size bayi listemizi gondermis olmamiz lazim? Taksit ve odeme kosullarini onlarla gorusmeniz gerekir. Merkez servisimizin 0-212-210 43922No lu telefonundan TURAN YUCEL i arayin Size yardimci olacaktir.
    Iyi gunler.

Sn: gursel bey ;

sequent 24 tavsiye edilen fiyat 1500 ytl dir . tavsiye edilen fiyat uzerinden kredi kartiniza 12 aya kadar vade yapabiliriz.

Tel:0212 283 54 45

ŞAFAK OTOGAZ

WWW.SAFAKOTOGAZ.COM

+ Konu Cevaplama Paneli

Bu Konu için Etiketler